2021 Yeni yıl sağlıklı ve huzurlu bir yıl olacakmı? Beklenti ne: -
 

2021 Yeni yıl sağlıklı ve huzurlu bir yıl olacakmı? Beklenti ne:

2021 Yeni yıl saglıklı ve huzurlu bir yıl olacakmı? Yeni yıl sağlıklı ve huzurlu bir yıl olacakmı? yeni yılı nasıl karşılarsak öylemi geçer.

2021

Yılbaşı gecesi sadece birkaç gece uzakta ve sanırım bunu kutlanacak bir şey olduğunu toplu olarak kabul edebiliriz.

Büyük bir şişe Şampanya patlatmak ve 2020 bitişini bir daha gelmemesi için göndermek için bu yıldan daha iyi bir yıl olamaz, bir daha geri dönmek üzere elveda 2020 yılı.


Türkiye’de yükselen coronavirus vakaları ile beraber, bazı baloncukların evden güvenle patlaması için Tekel bayinden bol köpüklü bir şampanya alabilirsiniz.

Yılbaşı için şampanya, yada başka bir köpüklü şarap stoklamak istiyorsanız, bunlar denenecek en iyi şimdiden içki dağıtım yerlerinden Bayii den temin edebilirsiniz.

2021 Yeni yıl saglıklı ve huzurlu bir yıl olacakmı?

2020 yılı sonu her vakiten yada her yıldan daha fazla “alkol” için geçerli olan aynı yıl olacak gibi. Ama kuralların şimdi, kimbilir her zamankinden daha fazla geçerli oldugunu da unutmayın.

Şarap ve “alkollü” içeceklerin hazzını ölçülü bir şekilde çıkarın ve asla içkili alkollü araba kullanmayın.

Yılbaşı Sepetinize bir şey eklediğinizde, bölgemizdeki hangi bayii siparişi yerine getireceğini ve ek olarak teslimatları, minimum ücretleri seçme seçeneğiniz olacaktır.


Siparişinizin genellikle bir saatin altında teslim edilmesini sağlayabilirsiniz yada teslim için bir teslimat yazabilirsiniz. Kurye için bir ipucu ekleyin ve gelmekte olan kurye ye fayda sağlayacaktır.

Site ayrıca kullanıcıları temassız teslimatları seçmeye teşvik ediyor.

Toplum olarak ruh sağlıgımızı da bozan 2020 yılı bir daha gelmesin diye umut etmek ten başka seçenek yok gibi. Yeni 2021 yılınızın sağlıklı huzurlu bol kazançlı bir yıl olması temennisiyle şimdiden yeni yılınız kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sebze olan Kuşkonmazım En İyi 7 Faydası, bahsedeğim.

Sal Ara 29 , 2020
Sebze olan Kuşkonmazın En İyi Kanıtlayan 7 Faydası, bahsedeyim  Sebze olan Kuşkonmazım En İyi 7 Faydası Süper besinler hakkında konuştuğumuzda, birkaç bariz rakip – ceviz, chia tohumu, yeşil çay, kinoa, lahana – derhal akla geliyor.  Ancak bu listeye sıkça gözden kaçan bir yiyecek eklemenin süresi gelmiş olabilir: “kuşkonmaz”   Belki bir […]
error: Content is protected !!