Adana nın Ceyhan ilçesinde belediyenin yurttaşlara sağlık hizmeti verdi

1

Adana ’nın Ceyhan ilçesinde belediyenin sağlık Hizmetleri Birimi, bir haftada ortalama 100 evi ziyaret ederek yurttaşlara sağlık hizmeti verdi…

Adana

İlerleyen yaşları sebebiyle hareket kısıtlılığı yaşayan yaşlı, engelli ve bakıma muhtaç yurttaşlara yönelik evde sağlık uygulaması devam ediyor. Belediyeye bağlı sıhhat birimi ekipleri 1 haftada ortalama 100 evi ziyaret ederek, yurttaşların pansumanın yaptı, tansiyon, şeker ve ateşlerini ölçtü.

Adana Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, “Evde sağlık hizmetleri kapsamında, ekiplerimiz Ceyhan genelinde ve köylerimizde çalışmalarını sürdürüyor. Yaşlılarımıza en iyi hizmeti verebilmek için 7/24 çalışıyoruz. Onların sağlığı bizim için her şeyden önemlidir. Yaşlılarımızın pansumanları, tansiyonları, şeker ölçümleri ve ateşleri ölçülüyor. Evde Hasta Bakımı ve Hasta Nakil Hizmetleri ile ihtiyacı olan yurttaşlarımızın en zor anlarında yanlarında oluyoruz.
Yurttaşlarımızın sağlığı her şeyden önemlidir” ifadelerini kullandı.

Adana’nın Ceyhan ilçesinde belediyenin sıhhat Hizmetleri Birimi, bir haftada yaklaşık 100 evi ziyaret ederek vatandaşlara sağlık hizmeti verdi.
İlerleyen yaşları sebebiyle hareket kısıtlılığı yaşayan yaşlı, engelli ve bakıma muhtaç yurttaşlara yönelik evde sıhhat uygulaması devam ediyor.
Belediyeye bağlı sıhhat birimi ekipleri 1 haftada yaklaşık 100 evi ziyaret ederek, yurttaşların pansumanın yaptı, gerilim, şeker ve ateşlerini ölçtü.
Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem,
Evde sıhhat hizmetleri kapsamında, ekiplerimiz Ceyhan genelinde ve köylerimizde çalışmalarını sürdürüyor.
Yaşlılarımıza en iyi hizmeti verebilmek için 7/24 çalışıyoruz. Onların sağlığı bizim için her şeyden önemlidir.
Yaşlılarımızın pansumanları, tansiyonları, şeker ölçümleri ve ateşleri ölçülüyor.
Evde Hasta Bakımı ve Hasta Nakil Hizmetleri ile ihtiyacı olan yurttaşlarımızın en zor anlarında yanlarında oluyoruz.
Yurttaşlarımızın sağlığı her şeyden önemlidir” ifadelerini kullandı.

One thought on “Adana nın Ceyhan ilçesinde belediyenin yurttaşlara sağlık hizmeti verdi

Next Post

Serenay Sarıkaya isyan etti..

Pts Tem 13 , 2020
Ünlü güldürmen Cem Yılmaz ile yaşadığı aşkla gündemde olan Serenay Sarıkaya, kendisi hakkında çıkan iddialar ve eleştirilerle ilgili sert bir açıklama yaptı. “İnsanın bu kadar da üstüne gelinmez ki!” diyen ünlü oyuncu, “İnsanların yaşamına iftiralar atmak, sınır, etik, ahlak bilmeden hücum etmek… Ben her iftiraya ‘Yok, öyle değil’ diyemem ki. […]
%d blogcu bunu beğendi: