Ali Koç bayramlaşma töreni sonrası acıklama sonrası müjde verdi: -
 

Ali Koç bayramlaşma töreni sonrası acıklama sonrası müjde verdi:

Ali Koç bayramlaşma töreni sonrası müjde verdi:

Kurban Bayramı sebebiyle Fenerbahçe Kulübü’nde geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Törenin ardından mevzuşan Ali Koç, futbolda önümüzdeki günlerde bir dizi açıklamaları olacağını söyledi.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nde Kurban Bayramı sebebiyle bugün bayramlaşma töreni yapıldı. Faruk Ilgaz Tesisleri’nde düzenlenen törene sarı-lacivertlilerin yüksek divan kurulu başkanı Vefa minik, Başkan Ali Koç, Genel yazman Burak Çağlan Kızılhan, yönetim kurulu ve genel kurul üyelerinin yanı sıra amatör branşlardan sporcular da katılım gösterdi.

Ali Koç bayramlaşma töreni sonrası müjde verdi:

Bayramlaşma töreninde mevzuşma icra eden Vefa ufak, büyük bir katılım bulunduğunu söyleyerek, “Bu, Fenerbahçe’mizin gücünü, birliğini ve beraberliğini gösteren güzel bir tablo” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ise bayramlaşma töreni hemen sonra FB TV’ye yaptığı açıklamada ,futbol kulübü ile ilgili “Yoğun çalışmalarımız neticesinde herhalde ya yarın ya öbür gün olmak üzere bir takım açıklamalarımız olacak. Anonslarımız olacak. Hocalar, transferler, yapmak istediklerimiz, yapacaklarımızla ilgili” dedi.

İşte Ali Koç’un yaptığı açıklamanın tamamı:

Öncelikle bu töreni gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz. Biliyorsunuz pandemi dolayısıyla iki Yüksek Divan Kurulu toplantısını ve Ramazan Bayramı’nda geleneksel toplantıları yapamadık.

Bu bayramda bu töreni tecrübe edelim diye çok evvelden belirlemiştik. Bekle, gör modundaydık. Rakamlar ne çok artıyor, ne çok azalıyor. Buna rağmen kucaklaşamasakta beraber olmak, yumruk tokuşturmak, dirsek tokuşturmak, çocukları, büyükleri, sporcularımızı görmeye ihtiyacımız var, dedik. Devletin verdiği tüm ihtarları da göz önünde bulundurarak, tüm tedbirlerimizi aldık. Yanılmıyorsam 500 bireyin katıldığı bir bayramlaşma töreni oldu. Hiç yoktan daha iyidir diyorum. İyi ki de bu kararı verip, arkasında durmuşuz.

Beraber olmayı özlemişiz. Burada en hoşuma giden mevzu ise; 7’den 70’e kurultay üyesi, Fenerbahçe yandaşı aileleri ile büyükleriyle, ananeneleriyle, babaanneleriyle, dedeleriyle katılmalarıydı. Bayramlaştık, fotoğrafları çektirdik, mevzuşmalarımızı yapmış olduk. Çok şükür her şey yolunda geçti.

Bu vesileyle tüm Türkiye’nin, tüm Türk milletinin gerek yurt içinde gerek yurt haricinde yaşayan tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Kurban Bayramınız mübarek olsun. İnşallah sağlık, refah, refah, barış, bereket içinde daha nice bayramları, hep birlikte kucaklayabiliriz.

Skor spor haberleri

Ali Koç bayramlaşma töreni sonrası müjde verdi
Kurban Bayramı sebebiyle Fenerbahçe Kulübü’nde geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Törenin peşinden konuşan Ali Koç, futbolda önümüzdeki günlerde bir takım açıklamaları olacağını söyledi.

Fenerbahçe Spor Kulübü‘nde Kurban Bayramı sebebiyle bugün bayramlaşma töreni yapıldı. Faruk Ilgaz Tesisleri’nde düzenlenen törene sarı-lacivertlilerin yüksek divan kurulu başkanı Vefa küçük, Başkan Ali Koç, Genel yazman Burak Çağlan Kızılhan, yönetim kurulu ve genel kurul üyelerinin yanı sıra amatör branşlardan sporcular da katılım gösterdi.

Bayramlaşma töreninde konuşma yapan Vefa küçük, büyük bir katılım bulunduğunu söyleyerek, “Bu, Fenerbahçe’mizin gücünü, birliğini ve beraberliğini gösteren güzel bir tablo” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ise bayramlaşma töreni daha sonra FB TV’ye yaptığı açıklamada ,futbol kulübü ile ilgili “Yoğun çalışmalarımız neticesinde herhalde ya yarın ya öbür gün olmak üzere bir takım açıklamalarımız olacak. Anonslarımız olacak. Hocalar, transferler, yapmak istediklerimiz, yapacaklarımızla ilgili” dedi.

İşte Ali Koç’un yaptığı açıklamanın tamamı:

“Öncelikle bu töreni gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz. Biliyorsunuz pandemi dolayısıyla iki Yüksek Divan Kurulu toplantısını ve Ramazan Bayramı’nda geleneksel toplantıları yapamadık. Bu bayramda bu töreni tecrübe edelim diye çok evvelden belirlemiştik. Bekle, gör modundaydık. Rakamlar ne çok artıyor, ne çok azalıyor.

Buna karşın kucaklaşamasakta beraber olmak, yumruk tokuşturmak, dirsek tokuşturmak, çocukları, büyükleri, sporcularımızı görmeye ihtiyacımız var, dedik. Devletin verdiği tüm uyarmaları da göz önünde bulundurarak, tüm tedbirlerimizi aldık. Yanılmıyorsam 500 kişinin katıldığı bir bayramlaşma töreni oldu. Hiç yoktan daha iyidir diyorum. İyi ki de bu kararı verip, gerisinde durmuşuz. Birlikte olmayı özlemişiz. Burada en hoşuma giden mevzu ise; 7’den 70’e kongre üyesi, Fenerbahçe taraftarı aileleri ile büyükleriyle, ananeneleriyle, babaanneleriyle, dedeleriyle katılmalarıydı. Bayramlaştık, fotoğrafları çektirdik, mevzuşmalarımızı yapmış olduk. Çok şükür her şey yolunda geçti. Bu vesileyle tüm Türkiye’nin, tüm Türk milletinin gerek yurt içinde gerek yurt dışında yaşayan tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Kurban Bayramınız kutsal olsun. İnştanrı sıhhat, huzur, refah, barış, bereket içinde daha nice bayramları, hep beraber kucaklayabiliriz.

İşte Ali Koç’un yaptığı açıklamanın tamamı:

Bu yıl sportif açıdan da değişik bir yıl oldu. Pandemi dolayısıyla hiç alışık olmadığımız tarihlerde maçlar yaptık. Hiç alışık olmadığımız gibi bazı branşlarda ligler iptal edildi. İyi gittiğimiz branşlar vardı fakat yaşayarak bazı şeyleri gördük, öğrendik. Şimdi yeni sezon çalışmalarımız başlıyor. Bilhassa futbol herkesin ilgisini çekiyor.

Merakla planlanıyor. Basketbol ve voleybol şubemizde kadın ve erkeklerde her şey tamam. Çoğu açıklandı. Şimdi var gücümüzle çalışıp, sezona hazır olmak amacındayız. Futbola erişince de yoğun çalışmalarımız neticesinde herhalde ya yarın ya öbür gün olmak üzere bir takım açıklamalarımız olacak. Anonslarımız olacak.

Hocalar, transferler, yapmak istediklerimiz, yapacaklarımızla ilgili. 8 Ağustos’ta sıhhat testleri başlıyor. Testler bitince birkaç gün sonrasında topbaşı olacak, Topuk Yaylası’nda… amacımız mümkün olduğu kadar önümüzdeki sezon Fenerbahçe Spor Kulübü’nün futbol ekibinda savaşım edecek oyuncuların; kalacaklar, gidecekler, gelecekler, hepsini ağustos ayı içerisinde neticelandırmak. Bunda başarılı olabilirsek, tam hazır olabileceğimizi düşünüyorum.

Pandemiyle ilgili, maçlar iyi mi oynanacak? Ne şartta oynanacak? Ne tedbirler alınacak? Herhalde açılış evveliyatına yakın bir zamanda TFF yapacağı istişarelerle bizlere açıklayacaktır.

Bizim gayemiz, ümidimiz, arzumuz, sezonun seyircili başlaması. Buna istinaden bu yıl en büyük değişiklik, kombine alacaklarla ilgili 6 maç daha fazla var. Seyircili oynanacaksa, bu hepimiz açısından yeni bir gelişme. Bence pozitif bir gelişme. Her anlamda yarar sağlayacağını düşünüyorum.

Tabi oyuncular açısından bunun külfeti de olacaktır, getirisi de olacaktır. İnşallah getirisi külfetinden çok daha fazla olur. Şartlar ne olursa olsun benim Fenerbahçe Spor Kulübü’nde Başkan olarak Yönetim Kurulunu temsilen, tüm profesyonellerimizi temsilen en büyük arzum bu kombinelere son iki senede gösterilen yoğun ilginin şartlar ne olursa olsun yine gösterilmesi.

Çorbada herkesin tuzu olsun mantığıyla rica ediyorum, normal zamandaymış benzer biçimde desteklerini sürdürmeleri. Bu vesileyle inşallah önümüzdeki sezon hepimiz açısından hayırlı uğurlu, sarı lacivert başarılarla dolu bir sezon olur. Yine bayramınız mübarek olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Nohut Pişirirken Dikkatli Olun Böyle Pişirmek aslen Çok Zararlı

Sal Ağu 4 , 2020
Nohut Pişirirken Dikkatli Olun Böyle Pişirmek aslen Çok Zararlı Yemeği Pişirirken Dikkatli olmanızda fayda var. Uzmanların bu ihtarını gerçekten dikkate almak gerekir pişirirken bugüne dek kim bilir sizde bu hatayı yapmış oldunuz. Sağlıklı bir yiyecek pişirme yöntemi aslında herkesin bilmesi gereken ihtiyaç duyulan bir şey. Nohut son derece faydalı bir […]
error: Content is protected !!