Cardi B, Bir Ev Partisinde yüreklice Yalınayak Gidiyor

Cardi B, Bir Ev Partisinde yüreklice Yalınayak Gidiyor

Cardi B yüksek topuklu ayakkabılarını seviyor ama bir gösteri yapmak için onları bir kenara atmaktan korkmuyor. Bu yüzden Cuma günü, en etkisinde bırakan hareketlerinden bazılarını çıplak ayakla gösteren bir video yayınladığında bunu kanıtladı.

Cardi B

https://www.instagram.com/p/CEKbvSEAImr/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Müzik sanatçısı, ev sahipliği yaptığı ev partisindeki konuklar için önemli bulunduğunu kanıtlayan tam bölünmesiyle esnekliğini sergiledi. Dans hareketlerini gösterirken, tam bölünmeye doğru ilerlerken, bir insan kalabalığı görülebilir ve etrafında tezahürat duyulabilir.

Kısa klipte, “WAP” yıldızı parlak kırmızı bir koordine edici ter kümesi seçti.
İki parçalı topluluk, ön kısımda detaylandıran fermuarlı kırpılmış uzun kollu bir kapüşonlu üst ve ön cep detaylarına haiz bir çift takılı ter şortu içeriyordu. Yıldız ayrıca evde çektiği başka bir Instagram videosu için gündelik seti giydi.

Cardi, splitleri yapmak için yalınayak olabilirdi, ancak bu yaz, özellikle de Megan Thee Stallion ile “WAP” listesinin zirvesinde yer edinen videoda bolca miktarda topuklu ayakkabı giyiyordu .
En unutulmaz topluluklardan biri, özel bir Mugler tanga giysisi ve Casadei pompalarını koordine eden Cardinin tam leopar görünümüdür

Next Post

Ayasofya için özel hatıra parası basıldı.

Pts Ağu 24 , 2020
Ayasofya için Darphane den yine ibadete açılmasınınardından hatırası için özel para bastı. Özel paralar üç tip olarak özel para basıldı. Tedavüle girecek paralar 1 TL değerindeyken, koleksiyonerlerede yönelik gümüş para 185 TL, bronz paranın 55 TL’den satılacak. Türk halkının bugün kılınacak olan ilk namazı heyecanla beklerken, Maliye Bakanı Berat Albayrak’tan […]