Cardi B: “Ne zaman bir hanım, insanoğlu düzmece başlatmak istiyor”

Cardi B: “Ne zaman bir hanım, insanoğlu düzmece başlatmak istiyor
‘WAP’ rapçisi, hip-hop’ta kadınlar olarak birlik olmanın önemini tartıştı

Cardi B: "Ne zaman bir hanım, insanoğlu düzmece  başlatmak istiyor"

Cardi B , yeni bir röportajda sanatçılar içinde kardeşliği teşvik etmeyi tartışarak, diğer kadın sanatçıları aşağı çekmeye gerek olmadığını açıkladı.

Cardi B Nin Megan Thee Stallion ile ekibi hakikaten kirli bir dönüş
Billboard ile ‘yılın kadını’ seçildikten sonrasında mevzuşan Cardi, bir rol model olmaktan, Megan Thee Stallion ile 2020 hiti ‘WAP tan ve hip-hop’ta hanımlar olarak birlik olmanın niçin önemli olduğundan bahsetti .

Megan İle olan ortaklık ve bunun kardeşliği teşvik etmesine iyi mi bir örnek olduğu sorulduğunda Cardi şunları söyledi: “hanım sanatçılar yükselirken, ötekiler terfi ettiği için birini düşürmek zorunda değilsiniz.
Ne süre bir kadın rapçi çıksa, insanlar feyk sığır etine adım atmak istiyor. “

Cardi B: “Ne zaman bir hanım, insanoğlu düzmece başlatmak istiyor

Bunun niçin olabileceğine dair bir niçin vererek ekledi: “belki de beni [diğer kadınlarla] insanların istediği sıklıkta görmedikleri için.
Sorun şu ki, utangacım ve adam sanatçılara ulaşmaktan, size karşı dürüst olmaktan hakkaten utanıyorum.
Bu yüzden istediğim biroldukça ortak çalışma var, hemen hemen ulaşamadım çünkü uzanmaktan korkuyorum.
Ben her zaman biraz yıldız alırım. Komik olsam da bayat olduğumu düşünüyorum. “

Cardi daha sonrasında müzik endüstrisindeki hanımlar için beklentilerin hala daha yüksek bulunduğunu hissedip hissetmediğini konuşmak için bir adım attı.
“’Oh, kadın sanatçılar, zorlandık’ şeklinde olmak istemiyorum. Fakat hepimiz çok çıldırıyoruz ”dedi. “Bir orospunun müziğine çarpıyor olabilirim ve ertesi gün insanlar size ‘Ah, bu kız Cardi Den daha iyi.
Cardi Yi bitirecek. Hepinizin bunu yapmasından nefret ediyorum. Neden bu kızdan hoşlanmadan tartışma mı istiyorsun? “

Devam etti: “Zenciler burada en çok şey yapıyor, saygısız davranıyorlar, [ama] geçen gün, R-kelimesini söylemiş olduğim için çiğniyordum.
Mesela, kendime gerizekalı söylediğim için beni nasıl iptal edeceksin?
Rahibe Teresa olmanı istiyorlar, müzik çıkarmak istiyorlar ve belli bir şekilde görünmesi istiyorlar. Sanki ‘Hepiniz rahatlamalısınız – ben sadece sıradan bir orospuyum, adamım.’

Röportajın başka bir yerinde Cardi, 2018 albümünün ‘Invasion Of Privacy Nin devamı niteliğinde olan başka bir kadın sanatçıyla yolda “çok kişisel” bir şarkı olduğunu açıkladı.

“Çok kişisel ve derin bir şarkım var” diye açıkladı. “Başka bir hanım sanatçıyla birlikte, fakat onu kaydederken bile çok ara vermek zorunda kaldım.
Mühendisime bakıyordum ve ‘Evet Cardi, seni hissediyorum’ şeklinde görünüyordu. “

ayrıca Cardi B, bir aile Şükran Günü yemeğinde 30’dan fazla kişiyi ağırladığı için tepki gördükten sonrasında kısa süre önce özür diledi.

Rapçi geçen hafta sonu buluşma hakkında bir dizi tweet yayınladıktan sonra geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Eton şehrinden özdeşleşmiş olanbu tatlının hikayesi çok ilginç.

Cts Ara 5 , 2020
Eton şehrinden özdeşleşmiş olanbu tatlının hikayesi çok ilginç.Pikniğe giden bir grup genç, yanlarına birkaç atıştırmalık ve Pavlova tatlısı alıyor fakat yolda giderken Pavlova düşüp parçalanıyor. Gençlerlerden birisi tatlı ziyan olmasın diye kalan parçaları toplayıp bir plastik bardaklara paylaştırıyor.Böylece bu tatlı ortaya çıkar ve adı de”Eton mess” şu demek oluyor ki […]
error: Content is protected !!