Çilekli bomba yapacagız çilekli bomba sizde evde yapabilirsiniz. -
 

Çilekli bomba yapacagız çilekli bomba sizde evde yapabilirsiniz.

Çilekli ile yapacagımız çilekli bomba sizde evde yapabilir ve misafirlerinize bile ikram edebileceğiniz bir kokteyl.

Çilekli bomba yapacagız çilekli bomba sizde evde yapabilirsiniz.

Bugünkü alkolsüz içeceğimiz evinizde ailenizle birlikte büyük bir keyif alarak içeceğiniz ^Çilekli bomba’ adını vereceğimiz özel bir okadar’da lezzetli doyumsuz bir tazelik.

Reçetemiz aşağıdaki gibidir. İçeriğindeki ürünleri bulmakta ve araştırmakta kolaylık olması adına nerelerden tedarik edebiliriz yapımında kolaylık olması adına reçetenin karşısına yazıyor olacağım.

Bu ürünü yapmak için öncelikli mutfaklarımızda kullandığımız basit bir Blander gerekmektedir.

Çilekli bomba yapacagız çilekli bomba sizde evde yapabilirsiniz.

REÇETE: BLANDER- 1 KİŞİLİK PORSİYON

10 Adet ortaboy Taze çilek, Manavdan temin edebiliriz.

20 cl yani 1.5 ajda çay bardağı Cappy Ananas suyu

1.5 cl Yani yarım çorba kaşığı Coconat Şurubu – Metro market veya migros marketlerden bulabilirsiniz.

1/2 Muz manavdan temin edebiliriz.

Çilek bombası nı hazırlanışını gelin birlikte bakalım:

Bütün malzemeler blander içine katılarak 20 saniye bland edilir. Ve sonrasında tercihe göre buzlu veya buzsuz olarak içebilirsiniz.

Tercihen bardakta buz bulundurursanız daha lezzetli olacaktır.. çocuk larınızın yada eve gelen misafirlerinizin damagını zevk lendirecekniz misasiriniz hem tadına hem kokusuna yumusa tadı damagından gitmeyecek.

Bugünkü alkolsüz içeceğimiz evinizde ailenizle birlikte büyük bir keyif alarak içeceğiniz “Çilekli bomba” adını vereceğimiz özel bir okadar’da lezzetli doyumsuz bir tazelik içerisinde siz okurlarımıza hazırlmış odugumuz kokteyl çeşidi.

Afiyet olsun…

iyi bir icecek hazirlamak icinde, mutfaklarimizda herzaman 1 adet Boston shaker, 1 adet uzun vadede kullanabilmeniz icin iyi bir blander. Marka tercihiniz Blentech olabilir. Bunlarin disindaki gerekli malzemeler zaten mevcut meyve sebze ve icecekler olacaktir.

Taylor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Corona aşısı açıklaması! Sevindiren İlk neticeları pozitif…

Paz Oca 10 , 2021
Corona aşısı Oxford Üniversitesi tarafınca geliştirilen corona virüsü aşısının insan üzerindeki denemelerinin ilk sonuçlarının pozitif olduğu açıklandı. Meydana getirilen açıklamaya bakılırsa çalışma, aşının güvenli olduğuna ve bağışıklık sistemini virüse karşı eğitebileceğine işaret ediyor. Sevindiren corona aşısı açıklaması! İlk neticeları olumlu… Oxford Üniversitesi tarafınca geliştirilen corona virüsü aşısının insan üzerindeki denemelerinin […]
Corona aşısı
error: Content is protected !!