Çin de son dakika insanlar panik halde…

Çin de Şangay Pudong havalimanında bir kargo çalışanında Sars virüsü tespit edilmesi sonrası yetkililerce karantinaya alınmak istenen 14 bin kişi havalimanından kaçmaya çalışıyor!!

Çin

Çin de Şangay Pudong Havalimanı’nda bir kargo çalışanında Sars virüsü çıktığı iddiasıyla ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı.
Pudong Havalimanı’nda çalışan 2 personelde Kovid-19 çıkması sebebiyle havaalanınad bulunan 14 bin fert için zorunlu koronavirüs testleri başlatıldı.

Yetkililer, havalimanına gelen her yolcuya korona virüs testi yapmaya başlarken, kontrol alanına itilen çok sayıda bireyin görüntüleri ise toplumsal medyanın gündemine oturdu. Görüntülerde, yurttaşların çoğunun kontrol alanında çıkmak istediği ve yetkililerin vatandaşları engelledikleri görüldü.


39 yaşındaki havalimanı çalışanın eşinin de Covid-19’a yakalandığı ve Shanghai Pudong Hastanesinde hemşire olduğu aktarıldı. Hastane, günlük ayakta tedavi ve acil servisleri askıya alırken, çiftin çocuklarının gittiği okul ise kapatılarak uzaktan tahsile geçti.

Havalimanın arkasından Şangay’da bulunan cenup Demiryolu İstasyonu’nda kapatıldığı iddia edildi.

Havaalanında çalışan 2 kişinin koronavirüs testlerinin olumlu çıkması sebebiyle binlerce insanın havalimanını terk etmesine izin verilmiyor

Next Post

CHEESE CAKE EN BASİT YAPIM AŞAMALARI?

Pts Kas 30 , 2020
Cheese cake hazırlamak için ilk olarak yulaflı bisküviler robottan 2 tur ceviri tereyağ ilave edin tekrar iyice homojen olmasını sağlayın.  Sonrasında karışım açılabilen kilitli kek kalıbının içerisine dökülüyor ve üstü bastırılarak düzleştiriliyor.  Bu şekilde karışım bir süre buzdolabında dinlendiriliyor. Diğer yandan krem şanti koyu bir kıvam alana kadar süt ile […]