Dudak dolgusu yaptıran fenomen gelin adayı Hanife Gürdal:

Dudak dolgusu yaptıran Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal dudakdan Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal dudak dolgusu yaptırdı
Bir devrin izlenme rekorları kıran evlilik programlarıyla geniş bir fanatik kitlesine sahip olan Hanife Gürdal yaptırdığı dudak dolgusuyla sosyal medyayı salladı. Fenomen gelin adayı dolgunun dozunu kaçırınca sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamadı.

Dudak dolgusu yaptıran fenomen gelin adayı Hanife Gürdal

Fenomen gelin adayı

Evlilik programlarının popüler olduğu dönemde Hanife Gürdal adından sıklıkla bahsedilen adlar içinde yer alıyordu. Esra Erol ve Zuhal Topal’ın sunuculuğu yaptığı programlar sayesinde gündemdeki yerini korumuş olan Hanife değişimiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Fenomen gelin adayı

Zuhal Topal’la programında evlenmek için taliplerini bekleyen Hanife o yıllarda televizyon ekranlarına başörtülü görüntüsüyle çıkıyordu. Evlilik programlarının yayından kaldırılmasından sonrasında Hanife toplumsal medyadan popülerliğini korumaya devam etti. Başörtüsü çıkarttığı için günlerce mevzuşulan Hanife, evlilik haberinin ondan sonra toplumsal medya paylaşımlarının sayısını arttırdı.

Fotoğrafçı sevgilisi Kemal Ayvaz’la ani bir halde evlenen Hanife Gürdal için kısa süre sonrasında hamilelik iddiaları ortaya atıldı. Gürdal hamilelik iddialarının sonrasında ise toplumsal medya hesabının izahat kısmına “Merhabalar ben hamile değilim! Kilo aldım fakat hamile değilim! Teşekkürler” notunu ekledi.

Dudak dolgusu yaptıran fenomen gelin.

Trabzon’da düğün yapan Hanife Gürdal son günlerde ise yaptırdığı dudak dolgusuyla sosyal medyada vakaya yarattı. Hanife’nin dudak dolgusuyla paylaşım yapmasından sonra takipçilerinden “doğallığını kaybetme” uyarıları geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Megan Thee Stallion, silah Yarası Fotoğrafıyla Söylentileri Kapattı

Per Ağu 20 , 2020
Megan Thee Stallion, silah Yarası Fotoğrafıyla Söylentileri Kapattı Megan Thee Stallion , bugün Twitter’da bazı aptalların yanlış olduğunu kanıtlamak için yolundan çıktı.“WAP” rapçi yayınlanmıştır ( ve daha sonra, silinen ) onun bir fotoğraf dikişli-up ayak Instagram üzerinde kadının yalan söylemiş olanların adresleme bir başlık ile.Lol, sosyal medyadaki insanların çoğu hakkında […]
error: Content is protected !!