Florida’nın New York Eyaletinden daha çok Onaylanmış COVID-19 Olgusu Var

COVID-19
24 Temmuz’da bir adam Miami Beach’teki Aardvark Mobile Health’in Mobil Covid-19 test Kamyonunu geçiyor

Florida‘da kaydedilen COVID-19 vakalarının sayısı New York’u geçti ve Sunshine State’i ulustaki en ikinci ikinci koronavirüs vakasıyla terk ederek yalnızca California’yı takip etti.

Johns Hopkins Üniversitesi araştırmacıları tarafından sürdürülen bir seyirciye göre, dün itibariyle Florida’da 414.000’den fazla kişiye COVID-19 teşhisi konuldu . Florida’nın numarası New York’ta kaydedilen 411.000 vakayı geçti. Ülkenin en kalabalık eyaleti olan California, geçen haftadan bu yana en çok koronavirüs vakasına sahip; Cumartesi itibariyle 446.000’den fazla vakası vardı. COVID-19 vakaları bu ilkbaharın adım atarında kuzeydoğuda yükselirken, Florida’nın salgının en kötü tesirini kaçırdığı görülüyor. Sadece, devletin serveti Mayıs ayında kilitlenmeyi hızla bitirdikten sonra değişti .

COVID-19

Bunlar acımasız kilometre taşları pandemik merkez üssü kayması yansıtan Sunbelt için . Virüsün New York ve New Jersey’deki yayılımı Mayıs ayında düşerken ve düşük kalırken, virüs California, Arizona ve Texas şeklinde yerlerde hızla yayıldı.

Vakalar şeklinde Florida’da arttığını , eyalet çapında topluluklar için plajları sipariş, roll virüsün yayılmasını engellemek için geri yeniden göz önlemler zorunda kalmıştır yakın yeniden ve mecburi heybetli yüzü örten politikaları Florida Valisi Ron DeSantis olmasına rağmen, yüzlü eleştiri için eyalet çapında maske gereksinimi gibi daha kısıtlayıcı önlemler uygulanmaması. Disney World de dahil olmak üzere bazı mekanlar eyaletteki çok sayıdaki davaya rağmen yine açıldı. Sadece Ağustos ayında Jacksonville, Fla’da yapılacak olan Ulusal Cumhuriyet Sözleşmesi bu hafta iptal edildi.

Next Post

DSÖ'den korona virüsle ilgili korkutan sözler:

Pts Tem 27 , 2020
Gelecekte nedeni korona vürüs nedeni ile eski normaleye asla geri dönüş olmayacak Dünya sağlık Örgütü Genel Direktörü Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus, tüm dünyayı tesiri altına alan korona virüs salgını ile ilgili korkutan açıklamalarda bulundu. Ghebreyesus, “Sizlere dürüst olacağım. Gelecekte eski normale asla geri dönüş olmayacak” dedi. Dünya sıhhat Örgütü Başkanı […]