Koronavirüs pandemisinin ortasında kafadar arkadaşlar

Koronavirüs pandemisinin ortasında Bu Duygu dolu Fotoğraflar, Sınıflar Çevrimiçi Hareket Ederken 5 Üniversite Çocuğu İçin yaşamın iyi mi olduğunu Gösteriyor

Koronavirüs

Koronavirüs pandemisinin ortasında dersler başladıkça, ülke çapındaki aileler yeni bir dünyada gezinmeye başlıyor .
Ülkenin dört bir yanındaki kolejlerin, bazıları yalnızca çevrimiçi tahsile geçerken, ötekiler yüz yüze dersler vermeye çalışarak farklı öğretim yöntemlerini test ediyorlar.
Bazı kampüsler, pozitif yönde vakaların alevlenmesinden birkaç hafta sonra, hayatları daha da altüst ederek kapatmak için tekrar açıldı.
Tüm bunların arasında, hiç hiç kimseye kesin cevap vermeyen bir dünyada binlerce öğrenci yerlerini bulmaya çalışıyor.

Mismedya hem sonu gelmeyen bununla birlikte kaybolmuş hissettiği bir dönemde yazın son hafta sonlarından birini yakalayan beş öğrenciyle çalıştı.
Koronavirüs pandemisinin ardından Okula dönüş ritüellerini tersine çeviren çevrimiçi derslerle, bu öğrenciler ezici bir askıya alınmış animasyon hissine sahipti, yazın günlük rutinlerinin önümüzdeki okul yılında pek değişmeyeceği ve hedeflerin ve kilometre taşlarının erteleneceği dehemmiyet görünüyor.
Bununla beraber, beşi de hayatlarından aile, dostlar ve kaygı içinde bir yaratıcı özgürlük duygusu dolu olarak bahsetti.

Bu illüstrasyon dizisi ile karantinadaki hayatın kopukluğunu yakalamayı umuyorum.
Kişisel olarak çok fazla etkilenmemiş olacak kadar ayrıcalıklıyım – gerçeği ve süre sıçramasını her zamankinden daha fazla deneyimlemekten başka da seçenek yok .
ötekiler de belirsizliğe yakalandı ve bu nedenle bu hakikaten paylaşılan bir edinim.

Next Post

Volkswagen 'in İlk Elektrikli test Sürüş yapdı

Pts Eyl 7 , 2020
Volkswagen ‘in İlk Elektrikli Otomobili ID.3 ile test Sürüşüne yaptıElektrikli otomobil devi Tesla’nın CEO’su Elon Musk, son Almanya ziyaretinde Volkswagen’in ilk ana akım elektrikli otomobili olacak ID.3 ile kısa bir test sürüşü gerçekleştirmiş oldu. Elektrikli otomobiller söz mevzusu olduğunda akla ilk gelen şirket olan Tesla’nın CEO’su Elon Musk, Almanya’ya gerçekleştirdiği […]