Mercedes-Benz EQS sedan ön ızgaraya sahip olmayacak -
 

Mercedes-Benz EQS sedan ön ızgaraya sahip olmayacak

2022 Mercedes-Benz EQS sedan ön ızgaraya sahip olmayacak

 Amiral gemisi EQS ayrıca, kabini bir ameliyathane kadar temiz hale getiren bir HEPA hava filtresine sahip olacak.

 mercedes-eqs-teaser

 İşte ızgara panelinin yanmasını umuyoruz.

 Mercedes-Benz

 Mercedes-Benz’in en son EQS elektrikli seda nın tanıtımını yaptığı dün gibi görünüyorsa, temelde haklısınız çünkü Alman lüks markası geçen Pazartesi daha fazla üretim detayı açıkladı.  Ancak Cuma günü Mercedes, EQS nin bir tanıtımını daha yayınlandığından, teaser treni yakın zamanda durmayacak.  Bu özellikle ilginç, çünkü amiral gemisi modelinin üretim versiyonunu kamuflajsız gösteriyor.

 Elbette, söz konusu fotoğraf yüksek bir açıdan ve ayrıntıların çoğu oldukça gizlenmiş, ancak yine de EQS’nin ön ucuna en iyi bakışımız.  En önemlisi (ve birkaç yıl önceki konsept gibi), EQS’nin gerçek bir ızgarası olmayacak.  Bir Ev olduğu düşünüldüğünde bu tam olarak bir sürpriz değil, ancak yine de EQS’ye diğer Mercedes’lerden farklı bir görünüm kazandırıyor.  Büyük üç köşeli yıldız, konseptinki gibi dijital grafiklerle aydınlatılabilir düz altıgen bir panelin ortasına belirgin bir şekilde yerleştirilmiştir.

 2022 Mercedes-Benz EQS sedan ön ızgaraya sahip olmayacak

2022 Mercedes-Benz EQS sedan ön ızgaraya sahip olmayacak

 Ayrıca ön tarafın genişliği boyunca uzanan bir ışık çubuğu ve yeni S-Serisi’ninki gibi küçük LED unsurları olan “ızgarayı” çevreleyen üçgen farlar var.  

Görünüşe göre alt tampon, tasarımda S-Serisni’dekilere benzer şekilde gerçek hava girişlerine sahip olacak.  

Ayrıca EQS’nin dijital birimlere değil, normal yan görüş aynalarına sahip olduğunu da görebiliyoruz – en azından henüz değil.

2022 Mercedes-Benz EQS sedan ön ızgaraya sahip olmayacak
HEPA filtresinin EQS’nin içini bir ameliyathane kadar temiz hale getirdiğini söylüyor.

 Yeni teaser a ek olarak Mercedes, EQS’nin isteğe bağlı bir HEPA hava filtreleme sistemine sahip olacağını duyurdu, bu da pek çok yeni arabada görmeye başladığımız bir şey.  (COVID-19 salgını göz önüne alındığında bu bir sürpriz değil.) Mercedes, bu HEPA filtresinin EQS’nin içini bir ameliyathane kadar temiz hale getirdiğini söylüyor.

 EQS,  2021’in ilk yarısında açıklanacak.  Bunu, yıl daha küçük bir EQE sedan ve ardından 2022’de EQE ve EQS’nin SUV versiyonları izleyecek.

 Mercedes-Benz EQS üretime yaklaşıyor

capitan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Dana Kaburga basınç altında pişirilmesi yöntemlerini biliyormusunuz?

Cum Oca 1 , 2021
Dana Kaburga basınç altında pişirilmesi, parçalamadan yada parçalanmadan inanılmaz derecede hassas hale gelmeleri anlamına gelir zamanın çok kısa bir kısmında ve hiçbir dikkat gerektirmeden.  İÇERİKLER  4 lb. sırt dana kaburga (ortalama 2 raf)  2 çay kaşığı.  deniz  tuzu  1 çay kaşığı.  Taze çekilmiş karabiber  1/3 su bardağı hoisin sosu  1/3 […]
error: Content is protected !!