Nusret’e bir şok daha. Dayaktan kaçtı kapatılmaktan kaçamadı

Nusret’e bir şok daha. Dayaktan kaçtı kapatılmaktan kaçamadı
dünya genelinde tanınan ünü kasap Nusret Gökçe’nin haiz olduğu Nusr-Et 10 gün önce ABD’nin Boston kentinde açılan restoranı, korona virüs kurallarına uyulmadığı sebebi öne sürülerek kapatıldı.

Nusret'e bir şok
Nusrete bir şok

Boston şubesi, korona virüs kurallarına uyulmadığı için kapatıldı. ve ne adar kapalı olacagı merek konusu oldu.

DAHA ÖNCE DE PUANI DÜŞÜRÜLMÜŞTÜ

Korona virüs önlemlerine uyulmadığının tespitinden önce de restorana 23 Eylül’de teftiş yapılmış, olması gerek soğuk lukta olmayan buzdolapları, el yıkama alanı ve gıda depolama alanı içinde mesafe olmaması, bulaşık yıkama makine lerinin yanlış sıcaklıkta olması şeklinde nedenlerle restoranın puanı düşürülmüştü. şimdi ise kapatıldı be müsterilerin maskesiz içeri lınması gerek ce gösterime nedeni Boston Lisans Kurulu, yaptığı incelemelerde ise corona nın da etileri ile kapatılmış odu.

MÜŞTERİLER MASKESİZ İÇERİ GİRİYORLARDI

Nusret’e bir şok Boston Lisans Kurulu, yaptığı incelemelerde kurumun korona virüs tedbirlerine uymadığını tespit etti.
Restoran işletmecisi ve personelin maske takmadığı, yangın çıkışlarının kapalı olduğu belirtildi.
Hem de restoran hakkında yapılan şikayetlerde de restoranın kalabalıklığı, müşterilerin maskesiz içeri girmesine izin verildiği aktarıldı.

Boston’daki ruhsat kurulu 18 Eylül’de açılışı yapılan restoranın halk sağlığını ve güvenliğini tehdit ettiğini belirtti.

Ek olarak restoranın yönetmeliğe aykırı şekilde iki yangın çıkışının da kapalı olduğu tespit edildi.

Next Post

Bal kabağı nın mevsim”indeyiz buğün çorbsını yapalım

Paz Eki 11 , 2020
Bal kabağı nın mevsim”indeyiz buğün çorbsını yapalım Bal kabağından envai çeşit çeşit çorba dan tatlı”sına püresine kadar bir çok çeşidi var. Bal kabağı tadıyla özdeşleşmiş bir sebze türüdür.. Son zamanlarda da farklı tarifler sunan türk mutfak şef lerin de katkılarıyla bu dahada çeşitlilik daha popüler tatllar sunulmaktadır. Bunlardan en öne […]
Bal kabağı