Haber & Magazin

Ramazan bayramı nın 2022 yılın güncel sevdikleriniz için.

3 Mins read
Ramazan bayramı nın 2022 yılın güncel sevdikleriniz için.
  • Bayram sevincimi yarıda bırakabilecek tek şey. Sana olan hasretim ve özlemim. Lütfen beni ihmal etme, seni senden, seni kendimden bile fazla seviyorum. Bayramın kutlu olsun.

Ramazan Bayramı sevdiklerinizle resimli mesajlarını Whatsapp, facebook, Instagram ile göndererek yanında olamadığınız sevdiklerinizi unutmayp mutlu edebilirsiniz.
SMS için bayram mesajlarıyla da bu özel bayramını kutlayabilirsiniz.
İşte, şefkatli Bayram mesajları..

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm… Bayramınız mübarek olsun.

Ramazan bayramı nın 2022 yılın güncel sevdikleriniz için.

Karnın şekerle dolsun, yanakların öpülmekten solsun, cüzdanını bücürler soysun, bayramın kutlu olsun!

Kardeşliğin hayata merhaba dediğu, sevgilerin birleştiği, bir ihtimal durgun, bir ihtimal bitkin, yine de mutlu gene de ümitli, yine de şefkatli nice bayramlara.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun.

Hayat yaşamayı, vefa hatırlanmayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan bayramınız mübarek olsun.

Dua kapılarının ağzına kadar açık olduğu, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günde bayramınızı tüm En güzel günler sizin olsun, yüzünüzde hep gülücük olsun. Yaşamınız da yüzünüz kadar güzel olsun. Ramazan bayramınız kutlu olsun!

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini temenni ediyorum. Mutlu bayramlar.

Telefonum telefonunuzun bayramını en içten dileklerle kutlar, uzun batarya ömürleri diler!

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her vakit bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir ramazan bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Ramazanla ilgili sözler bir tek bayram günlerine sıkıştırılmamalı, tüm Ramazan ayı güzelliklere vesile olmalı. Ömrümüzde her anın bu kutsal ay şeklinde hoşgörü dolu geçmesi ve bayram şeklinde mutlu etmesi dileğiyle…

Ramazan Bayramı mesajları sözleri güldürüyor yüzleri, gönül bağları güçleniyor bu dünya sevgiyle güzelleşiyor!

Yüreğin umutla, günlerin bin bir mutlulukla dolsun canım, cananım, hayatımın anlamı. Sevdiklerin sonsuza kadar yanında olsun. Güler açan yüzün hiç solmasın, Ramazan Bayramın mübarek olsun.

Hayatının en güzel anları ve anılarını beraber yaşamak dileğiyle… En güzel yaşanmışlıkları tazelemek dileğiyle… Ramazan Bayramın mübarek olsun, seni çok seviyorum bir tanem.

Bayramın ilk saatlerinde benim için en özel ve güzel aşkımın bayramını kutlamak istedim. Ramazan Bayramın sana ve sevdiklerine refah ve mutluluk getirsin biriciğim.

Sensiz yaşamın anlamını yitirdiği, hayatıma anlam katan aşkım… Ramazan Bayramın mutlu ve mübarek olsun. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın!

Bayram sevincimi yarıda bırakabilecek tek şey. Sana olan hasretim ve özlemim. Lütfen beni ihmal etme, seni senden, seni kendimden bile fazla seviyorum. Bayramın kutlu olsun.

Bu bayram içimde bir burukluk var. Benim için en güzel bayram seninle olduğum zamandır. Biricik aşkım, bayramın mübarek olsun.

Her şeye kadir yüce tanrı, Alemlerin Rabbi olan tanrı’a sonsuz şükürler ki bizi birbirimize yazmış. Ramazan Bayramın kutsal olsun, aşkım.

Ramazan Bayramın kutlu, her günün bundan önceki günden güzel ve mutlu olsun aşkım.

Bu bayram ve bütün bayramlar yüreğimizin birbirimiz için çarpması dileğimle… Ramazan Bayramın mübarek olsun canım.

Gözlerindeki parıltı ve kalbindeki sevginin hiç bitmemesi dileğimle, bayramın kutsal olsun biriciğim.

mismedya

You may also like
Haber & MagazinKokteyl

Halim Ekiz kimdir? Sosyetenin gözbebeği...

1 Mins read
Halim Ekiz kokteyller ile adeta modern ve şık sunumları. ile kokteylde fark yarattı kokteyl lere farklılık veren. Halim Ekiz nasıl bir aşamadan…
Haber & Magazin

Salt Bae ile gündem olan Nuret gökce yine bomba gibi.

1 Mins read
Salt Bae (tuzlama) hareketiyle oldukça ses getiren Nusret Gökçe aşçılık ta olduğu gibi yine gönderme bomba gibi düştü. Nusret gökce her yaptığı…
Haber & Magazin

19 şefle ilgili anket: Yüzde 60 Nusret'i doğru bulmadı..

2 Mins read
Areda Survey, araştırma şirketi: Kültür ve turizm Bakanlığı’nın 19 şefle ilgili anket te: Nusret tercihini doğru bulmayanların oranı açıkladı. Areda Survey, araştırma…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.