Sosyete kasap Nusr-et şimdi sosyete kahveci olacak.

Sosyete kasap Meslek hayatına Bostancı’daki kasaplar çarşısında başlayan Nusret, uzun bir süre kasap çıraklığı yapmıştır. Büyük bir kasap dükkanında 10 ustayla aynı anda çalışan Nusret, günde 18 saat aktif olarak çalışmıştır. Et doğramadaki profesyonelliğini dar zamanda çok iş yapma konusuna borçlu olan Nusret, ilk olarak 2007 yılında İstinye Park’ta açılan kasap-restoran konseptinde çalışmaya başlamıştır. Bu deneyimin ardından Dünya üzerindeki diğer restoran konseptlerini görmek isteyen genç girişimci, Arjantin’e doğru yola çıkmıştır

Sosyete kasap Nusret Gökçe, kahve dükkanı açmaya hazırlanıyor!
Etten sonrasında kahveyi de altına bulayacak
Tuz serpme hareketiyle adını dünyaya duyuran Nusret Gökçe, altın kaplı etin ardından şimdi de kahveye altın tozu ekleyen Nusret Gökçe .
Kahve içerken video paylaşanlamış olurı yapıyor Gökçe, yeni işinin de müjdesini vermiş oldu.

Dünyanın çeşitli yerlerinde restoranı bulunan Sosyete kasap Nusret Gökçe, altın kaplama ürünleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor.
İlk olarak eti altına bulayan Gökçe, şimdi de içtiği Cappuccino’ya altın serpiştirdi.

KAHVE DÜKKANI AÇACAĞIM

Her anını toplumsal medya hesabı Instagram’dan yayınlayan Nusret Gökçe, dün akşam yaptığı paylaşımla yeni işinin müjdesini verdi.
Altına buladığı kahvesini içerken çekilen bir videosunu sevenleriyle paylaşan Nusret “Altın cappuccino. Çok yakında kahve dükkanı açacağım” dedi.
Türkiye’de bir çok yerde restoranı bulunan Nusret Gökçe’nin Duabi, Abu Dabi, Doha, Miami, New York ve Mikonos’ta da et restoranları bulunuyor.

Dünyanın çeşitli yerlerinde restoranı bulunan Sosyete kasap Nusret Gökçe, altın kaplama ürünleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor.
İlk olarak eti altına bulayan Gökçe, şimdi de içtiği Cappuccino’ya altın serpiştirdi.

Next Post

Magnolia nasıl yapılır nasıl olurmuş birlikte başlayalım.

Per Eyl 10 , 2020
Magnolia Hazırlanışı Magnolia hazırlanış Süt 1 kilogramUn 40 grMısır unu 60 grŞeker 260 grB. Yumurta 1 adYumurta sarısı 2 adTikveşli krema 200 gr Bebe büsküvi üzeri için Magnolia Krema hariç tüm hepsini bir tencereye birleştirin çırpıcı yardımıyla karıştırın ve ocaga alın kısık eteştebir taşım kaynayana kadar altını tutturmadan karıştırın ve […]
Magnolia