Volkswagen ‘in İlk Elektrikli test Sürüş yapdı şimdi yollarda.

Volkswagen ‘in İlk Elektrikli Otomobili ID.3 ile test Sürüşüne yaptı
Elektrikli otomobil devi Tesla’nın CEO’su Elon Musk, son Almanya ziyaretinde

Volkswagen’in ilk ana akım elektrikli otomobili olacak ID.3 ile kısa bir test sürüşü gerçekleştirmiş oldu.

Volkswagen

Elektrikli otomobiller söz mevzusu olduğunda akla ilk gelen şirket olan Tesla’nın CEO’su Elon Musk, Almanya’ya gerçekleştirdiği son ziyaret sırasında

Braunschweig Havaalanı’nda Volkswagen Grup icra kurulu başkanı Herbert Diess ile de bir araya geldi

Alman otomotiv devinin MEB platformundaki ilk elektrikli otomobili olacak ID.3 ile kısa bir kontrol sürüşü gerçekleştirdi.

Volkswagen yönetiminin en üst isimlerinden Herbert Diess, Elon Musk ile gerçekleştirdiği kontrol sürüşe ilişkin görüntüleri kısa bir videoda bir araya getirdi ve LinkedIn profilinde paylaştı.

Volkswagen Grup’un resmi Twitter hesabından da paylaşılan video, Musk ile Diess arasındaki şakalaşmaları ve Musk’ın IS.3 hakkında görüşlerini yer ediniyor.

Anasayfa Otomobil Elon Musk, Volkswagen ID.3 ile kontrol Sürüşüne Çıktı
Elon Musk, Volkswagen’in İlk Elektrikli Otomobili ID.3 ile test Sürüşüne Çıktı
Elektrikli otomobil devi Tesla‘nın CEO’su

Volkswagen

Elon Musk, son Almanya ziyaretinde Volkswagen’in ilk ana akım elektrikli otomobili olacak ID.3 ile kısa bir test sürüşü gerçekleştirdi.

Elektrikli otomobiller söz mevzusu olduğunda akla ilk gelen şirket olan Tesla’nın CEO’su Elon Musk, Almanya’ya gerçekleştirmiş olduği son ziyaret sırasında

Braunschweig Havaalanı‘nda Volkswagen Grup icra kurulu başkanı Herbert Diess ile de bir araya geldi

Alman otomotiv devinin MEB platformundaki ilk elektrikli otomobili olacak ID.3 ile kısa bir test sürüşü gerçekleştirmiş oldu.

Volkswagen yönetiminin en üst isimlerinden Herbert Diess, Elon Musk ile gerçekleştirmiş olduği test sürüşe ilişik görüntüleri kısa bir videoda bir araya getirdi ve LinkedIn profilinde paylaştı.


Volkswagen Grup’un resmi Twitter hesabından da paylaşılan video, Musk ile Diess arasındaki şakalaşmaları ve Musk’ın IS.3 hakkında görüşlerini içeriyor.

Elon mus ID.3

Musk’a bakılırsa ID.3’ün direksiyonu, sportif olmayan bir otomobil için fazlaca iyi. Bununla birlikte Diess, “Bu bir ana akım otomobil, bir yarış makinesi değil” diyerek

Musk’ın beklentilerini düşürmeye çalışsa da Musk, “sadece ivmesinin nasıl olduğunu görmek isterim.
En kötü ne olabilir ki?” diyerek şakayla karışık ID.3’ü ‘biraz’ zorluyor.

Videonun altında söz mevzusu buluşma ile ilgili daha fazla teferruat paylaşan Diess,
Ziyaret için teşekkürler Elon, ümit ederim videoyu beğenirsin.” sözlerinin peşinden Musk’ın ID.3’ün yüksek hızlardaki torkunu eleştirdiğini aktardıktan sonrasında, “Sana söylemiştim; evet, bir tayyare pistindeyiz ama kalkışa gerek yok. Bu bir spor otomobil değil. Bunun için Porsche Taycan’ı denemelisin. Ifadelerini kullandı.

Next Post

Vegan lar için protein içeren en iyi bitki bazlı besin

Sal Eyl 8 , 2020
Vegan Protein içeren en iyi bitki bazlı besin Bazı nedenlerden dolayı çoğu kişi, VEGAN veganların ve vejetaryenlerin yeterince protein almadığı fikrine sahip. Sadece proteini et dışında başka birçok şeyden almanın çok fazla yolu var. Size en az bir tavuk parçası kadar protein elde eden yüzlerce nebat bazlı protein kaynağı olduğunu […]
vegan