Volkswagen 'in İlk Elektrikli test Sürüş yapdı şimdi yollarda. -
 

Volkswagen ‘in İlk Elektrikli test Sürüş yapdı şimdi yollarda.

Volkswagen ‘in İlk Elektrikli Otomobili ID.3 ile test Sürüşüne yaptı
Elektrikli otomobil devi Tesla’nın CEO’su Elon Musk, son Almanya ziyaretinde

Volkswagen’in ilk ana akım elektrikli otomobili olacak ID.3 ile kısa bir test sürüşü gerçekleştirmiş oldu.

Volkswagen 'in İlk Elektrikli  test Sürüş yapdı şimdi yollarda.
Volkswagen

Elektrikli otomobiller söz mevzusu olduğunda akla ilk gelen şirket olan Tesla’nın CEO’su Elon Musk, Almanya’ya gerçekleştirdiği son ziyaret sırasında

Braunschweig Havaalanı’nda Volkswagen Grup icra kurulu başkanı Herbert Diess ile de bir araya geldi

Alman otomotiv devinin MEB platformundaki ilk elektrikli otomobili olacak ID.3 ile kısa bir kontrol sürüşü gerçekleştirdi.

Volkswagen yönetiminin en üst isimlerinden Herbert Diess, Elon Musk ile gerçekleştirdiği kontrol sürüşe ilişkin görüntüleri kısa bir videoda bir araya getirdi ve LinkedIn profilinde paylaştı.

Volkswagen Grup’un resmi Twitter hesabından da paylaşılan video, Musk ile Diess arasındaki şakalaşmaları ve Musk’ın IS.3 hakkında görüşlerini yer ediniyor.

Anasayfa Otomobil Elon Musk, Volkswagen ID.3 ile kontrol Sürüşüne Çıktı
Elon Musk, Volkswagen’in İlk Elektrikli Otomobili ID.3 ile test Sürüşüne Çıktı
Elektrikli otomobil devi Tesla‘nın CEO’su

Elon Musk, son Almanya ziyaretinde Volkswagen’in ilk ana akım elektrikli otomobili olacak ID.3 ile kısa bir test sürüşü gerçekleştirdi.

Elektrikli otomobiller söz mevzusu olduğunda akla ilk gelen şirket olan Tesla’nın CEO’su Elon Musk, Almanya’ya gerçekleştirmiş olduği son ziyaret sırasında

Braunschweig Havaalanı‘nda Volkswagen Grup icra kurulu başkanı Herbert Diess ile de bir araya geldi

Alman otomotiv devinin MEB platformundaki ilk elektrikli otomobili olacak ID.3 ile kısa bir test sürüşü gerçekleştirmiş oldu.

Volkswagen yönetiminin en üst isimlerinden Herbert Diess, Elon Musk ile gerçekleştirmiş olduği test sürüşe ilişik görüntüleri kısa bir videoda bir araya getirdi ve LinkedIn profilinde paylaştı.


Volkswagen Grup’un resmi Twitter hesabından da paylaşılan video, Musk ile Diess arasındaki şakalaşmaları ve Musk’ın IS.3 hakkında görüşlerini içeriyor.

Elon mus ID.3

Musk’a bakılırsa ID.3’ün direksiyonu, sportif olmayan bir otomobil için fazlaca iyi. Bununla birlikte Diess, “Bu bir ana akım otomobil, bir yarış makinesi değil” diyerek

Musk’ın beklentilerini düşürmeye çalışsa da Musk, “sadece ivmesinin nasıl olduğunu görmek isterim.
En kötü ne olabilir ki?” diyerek şakayla karışık ID.3’ü ‘biraz’ zorluyor.

Videonun altında söz mevzusu buluşma ile ilgili daha fazla teferruat paylaşan Diess,
Ziyaret için teşekkürler Elon, ümit ederim videoyu beğenirsin.” sözlerinin peşinden Musk’ın ID.3’ün yüksek hızlardaki torkunu eleştirdiğini aktardıktan sonrasında, “Sana söylemiştim; evet, bir tayyare pistindeyiz ama kalkışa gerek yok. Bu bir spor otomobil değil. Bunun için Porsche Taycan’ı denemelisin. Ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sosyete kasap Nusr-et şimdi sosyete kahveci olacak.

Per Eyl 10 , 2020
Sosyete kasap Meslek hayatına Bostancı’daki kasaplar çarşısında başlayan Nusret, uzun bir süre kasap çıraklığı yapmıştır. Büyük bir kasap dükkanında 10 ustayla aynı anda çalışan Nusret, günde 18 saat aktif olarak çalışmıştır. Et doğramadaki profesyonelliğini dar zamanda çok iş yapma konusuna borçlu olan Nusret, ilk olarak 2007 yılında İstinye Park’ta açılan […]
Nusret
error: Content is protected !!