WhatsApp Hem para göndermenizi hem de almanızı elde eder

WhatsApp hisse, kullananların fert listelerine WhatsApp üzerinden işlem yapmalarını elde eden bir söyleşi içi ödeme özelliğidir.

WhatsApp

Bir tecrübe etme çalışmasının parçası olarak 2018’de Bu hizmet vasıtasıyla yapılan ödemeler, ICICI (Hindistan Endüstriyel Kredi ve Yatırım Şirketi) bankası ve NPCI (Hindistan Ulusal Payments Corporation) ortaklığı ile bir milyon kullanıcıya bu yıl içinde dijital ödeme hizmetini aşamalı olarak sunmayı onayladı. Şubat.

Ayrıca, diğer UPI uygulamalarında olduğu gibi bir UPI Kimliğine yada Tarama QR Koduna para gönderebilirsiniz. Arkadaşınızın sohbet ekranını açarak ve Ek simgesine dokunarak başlayacağınız için kullanımı kolaydır. Daha sonra Ödemeler’e dokunun ve ekrandaki adımları takip edeceksiniz

Bu ayarlandıktan sonrasında, artık sohbet ekranından para gönderebilirsiniz ve bunun için diğer ucundaki kişinizin WhatsApp Payments’ı ayarlamış olması gerekir.

Kullanıcılar işlem geçmişlerini ve hesap detaylarını bu bölümde denetim edebilirler. Ödeme sistemi, banka hesap numaraları ve alıcıların IFSC kodlarını vermek zorunda kalmadan para transferinin başlatılabildiği UPI yönteminde çalışır.

Bu ödeme şeklinin kullanılması beraberinde faydalar elde edecektir. Avantajlarından biri, kullananların ödemeleri hesaplar içinde kolayca aktaracağı ve bu özelliğin bu zamanlarda kullanışlı olacağıdır. Kullanıcıların yalnız para çekmek veya para yatırmak için bankalara gitmesi gerekmeyecektir.

öteki bir avantaj, kullanıcıların ellerin mikropların ağır taşıyıcıları bulunduğunu gösterdiği yerlerde fiziksel olarak fiziksel olarak dokunmalarını azaltacağıdır. Şu anda nakit kullanımı en ideal değil. Bazı kullanıcılar, aldıkları parayı dezenfekte etmek için uzun süreden beri gitti ve bu da sıkıcı olabilir.

WhatsApp’ta bir ödeme sistemine sahip olmak ufak satıcılar için başka bir avantajdır. Çevrimiçi bir ödeme sistemine sahip olmaları, siparişleri yerine getirmeleri için fırsatlar yaratır.
Ek olarak WhatsApp içinde bir mağaza kurulumu ile mağaza ve ürünleri için daha çok pozlama açacak.

Next Post

Ceyhan Belediyesinden sağlık hizmeti

Pts Tem 13 , 2020
Adana’nın Ceyhan ilçesinde belediyenin sağlık Hizmetleri Birimi, bir haftada ortalama 100 evi ziyaret ederek yurttaşlara sağlık hizmeti verdi… İlerleyen yaşları sebebiyle hareket kısıtlılığı yaşayan yaşlı, engelli ve bakıma muhtaç yurttaşlara yönelik evde sağlık uygulaması devam ediyor. Belediyeye bağlı sıhhat birimi ekipleri 1 haftada ortalama 100 evi ziyaret ederek, yurttaşların pansumanın […]