WhatsApp ın bilmediğiniz 5 kullanışlı bimediğiniz özelliği var. -
 

WhatsApp ın bilmediğiniz 5 kullanışlı bimediğiniz özelliği var.

WhatsApp ın Bunlar bir tek sizi daha üretken yapmakla kalmaz, aynı zamanda WhatsApp’ı kullanma şeklinizi de değiştirir. Bundan dolayı, yaşamınızı biraz daha basit hale getirmek için aşağıda birkaçını listeledik.

WhatsApp ın bilmediğiniz 5 kullanışlı bimediğiniz  özelliği var.
WhatsApp’ın bilmediğiniz 5 kullanışlı özelliği var
Bunlar sadece sizi daha üretken yapmakla kalmaz, bununla beraber WhatsApp’ı kullanma şeklinizi de değiştirir. Bu yüzden, yaşamınızı birazcık daha kolay hale getirmek için aşağıda birkaçını listeledik.

WhatsApp (HT Tech)

facebook WhatsApp bugünlerde akıllı telefonların çoğunda bulacaksınız bir uygulama. Bunun sebebi, şirketin yıllar süresince gmeşhurk olarak bildirişim kurmak için kullanan milyonlarca kullanıcı kazanmasıdır. Anlık mesajlaşma yeni özellikler sunarken tutarlı olsa da, hala onları kullanmayan veya var olduklarının bilincinde olmayan bazılarımız var. Bunlar bir tek sizi daha üretken yapmakla kalmaz, bununla birlikte WhatsApp’ı kullanma şeklinizi de değiştirir. Bundan dolayı, hayatınızı biraz daha basit hale getirmek için aşağıda birkaçını listeledik.

Ileti biçimlendirme

mesaj biçimlendirmesi kimi zaman, özellikle sonsuz uzun bir ileti yazarken ve bir şeyi vurgulamanız gerektiğinde önemlidir. Şu anda üç biçimlendirme seçeneğiniz var – Üstü çizili, kalın ve İtalik. Ve bunu yapmak için rahat bir düğme yok. * kalın *, italicise ve ~ üstü çizili ~ sözcükleri yada tümcecikleri yapmak için özel karakterler kullanmanız gerekir.

Ek olarak okuyun: WhatsApp, finansal içerme zorlamasında daha fazla Hintli banka ile ortak olacak

Özel Bildirimler

Fotoğrafları ve videoları varsayılan olarak kaydetme

Birçoğumuz evden çalıştığımızdan, bağlanmak için birincil yollardan biri olduğu için eskisinden daha çok WhatsApp uyarması almak doğaldır. Dolayısıyla, parçası olduğunuz tüm sohbetler için uyarı almamak için özel bildirimler kullanabilirsiniz. Bu, önemli birinin size bildiri gönderip göndermediğini bildirir.

Üç sohbeti üstüne sabitle

Bu özellik WhatsApp’ta sonsuza dek var ve çoğumuz onu görmezden gelmekle birlikte, bu hakkaten önemli bir özellik. Çoğu vakit bir sohbette olduğunuzda, önemli olanların aşağıya doğru hareket etmesi, bulunmasını ve yanıtlanmasını zorlaştırır. Üstüne üç sohbeti sabitlemek, zamandan tutum etmenizi sağlar ve bu ofis grubuna yada yakın dostlarınıza yada aile grubunuza dilediğiniz süre aramadan kolayca erişmenizi sağlar.

Depolamayı temiz tutun

İstenmeyen görüntüleri, videoları, gifleri, metin sohbetlerini ve daha fazlasını silerek sohbetleri temiz tutmak da mümkündür. Bunu, Ayarlar seçeneğinde gezinerek ve Veri ve Depolama bölümünde her söyleşi için verileri silerek yapabilirsiniz. WhatsApp üstteki en ağır sohbeti ve peşinden sıralı bir şekilde diğerlerini gösterir.

Fotoğrafları ve videoları varsayılan olarak kaydetme

Telefonunuzun depolama alanından tutum etmek isterseniz, başkalarının gönderdiği WhatsApp resimlerinin ve videolarının otomatik indirilmesini dönem dışı bırakabilirsiniz. Bu seçeneğe WhatsApp’ın Ayarlar bölümünden de erişilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sarı-Lacivert liler, resmi siteden yaptığı duyuru.....

Cts Tem 25 , 2020
Sarı-Lacivert liler Beko’da Zeljko Obradovic’in ayrılığı sonrası göreve Igor Kokoskov getirilmişti.Sarı-Lacivertliler, resmi siteden yaptığı duyuruyla, Kokoskov’un desteklarını ve Fenerbahçe Beko’nun 2020-21 sezonu teknik kadrosunda görev meydana getirecek isimleri açıkladı. Fenerbahçe’de Obradovic döneminde de vazife icra eden başarılı yardımcı antrenör Erdem Can takımda kalırken Slovenya ulusal ekipı’nın son koçu Rado Trifunovic […]
error: Content is protected !!