Yaz şarkısı Cardi B ve Megan Thee Stallion’un WAP’ler.

Yaz şarkısı Cardi B ve Megan Thee Stallion’un WAP’lerinin viral işaret dilinin performansı, gerçek şarkı kadar kirli.

Cardi B ve Megan Thee Stallion’un tartışmalı yaz şarkısı nın işaret dili performansı WAP, şarkı kadar grafik görünüyor.
WAP, kısaca Wet Ass P__ y, bu yaz düştüğünde çizelgeleri ve interneti fırtınaya soktu, Cardi B kısa süre önce şehvetli videoya sahne arkası bir bakış yayınladı.
Libbey Ketterer, American Sign Lanuage (ASL) kullanarak parçanın versiyonu için YouTube kanalı The Daily Sign’da 1,4 milyondan fazla görüntülendi.
Hayranlar, sağır olmayan sadece okuldan beri ASL öğrenen Libbey’in Tükürmek istemiyorum, yutmak isterim / tıkamak istiyorum, boğulmak istiyorum / istiyorum o küçük sarkan sarkan / Boğazcaımın arkasındaki o sallanan dokunmalısın bununla beraber akıcılığı ve şarkı sözlerini yorumlaması başka türler de başka bir hakaret içerdiği için endişeliydi.
Mevzuya ayrı bir videoda değinen Libbey, ‘işaret dilinde hakaretler konuşulan dillerde olduğu gibi mevcut olsa da’ performansında söylemediğini söyledi.

Boyut (işareti) gösterecek miyim?
Hayır. Ve bunu boyut göstermememin nedeni, onu kapmamda kullanmamamın sebebi, beyaz bir hanım olarak sözünü imzalamamın benim için hala uygunsuz olması.

Şarkıyı ASL kullanarak yapan tek hayran o değil. Ağustos ayında B, tercüman Raven Sutton’ın dans edip imza attığı videosuna kendisi de tasdik verdi.

TikTok mücadelesinin yanı sıra sıra, ötekiler de Britney Spears‘tan Toxic, BLACKPINK‘ten How You Like That Rockstar gibi şarkılarla parçaların mashup’larını oluşturdu. Ve rock grubu Biffy Clyro, geçtiğimiz günlerde WAP’ı kapattı ve adını WAB (Wet Ass Biffy) olarak değiştirdi.

Yaz şarkısı
Yaz şarkısı

Next Post

Büryan kebabı Siirt'e özgü bir kebab...

Sal Eyl 15 , 2020
Büryan kebabı Siirt’e özgübir kebab, koronavirüse de karşı bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyenlerin vazgeçilmezi oldu.Büryan kebabında protein miktarı çok yüksek.Bunun termik etkisi yüksektir. Demir eksikliği olanlar için çok faydalı bir gıda kaynağıdır.Siirt’in olmazsa olmaz bölgesel yemeklerinden olan büryan kebabı, sadece kentte yaşayan ve kente gelenler değil, Türkiye’nin biroldukça yerinde yiyecek yemeyi […]